Ako nakupova┼ą?

Nie je to ni─Ź zlo┼żit├ę a v mnohom sa cel├í oper├ícia podob├í nakupovaniu v norm├ílnom be┼żnom obchode.

Je registrácia povinná?

├üno, registr├ícia alebo prihl├ísenie u┼ż zaregistrovan├Żch z├íkazn├şkov je povinn├ę. Anonymne sa m├┤┼żete ─żubovo─żne pohybova┼ą po celom online n├íkupnom syst├ęme a prezera┼ą pon├║kan├ę produkty, ale n├íkup je povolen├Ż iba registrovan├Żm z├íkazn├şkom. Registr├ícia v na┼íom syst├ęme je samozrejme bezplatn├í.

Ako sa zaregistrova┼ą?

V pravej ─Źasti str├ínky kliknite na odkaz "Nem├íte e┼íte ├║─Źet? Registr├ícia". Tu vypl┼łte v┼íetky povinn├ę ├║daje a stla─Źte tla─Ź├ştko "Odosla┼ą registr├íciu". Pokia─ż ste vyplnili v┼íetko spr├ívne, v datab├íze sa vytvor├ş pou┼ż├şvate─żsk├Ż ├║─Źet s Va┼íim menom a prihlasovac├şm heslom. Kedyko─żvek budete nesk├┤r v obchode chcie┼ą nakupova┼ą, sta─Ź├ş, ke─Ć sa prihl├ísite. Potom u┼ż nemus├şte vyp─║┼ła┼ą va┼íe osobn├ę ├║daje v┼żdy, ke─Ć budete chcie┼ą odosla┼ą va┼íu objedn├ívku.

Osobn├ę ├║daje je mo┼żn├ę kedyko─żvek zmeni┼ą. Sta─Ź├ş zvoli┼ą odkaz zmeni┼ą ├║daje na str├ínke "M├┤j ├║─Źet".

Asi najd├┤le┼żitej┼í├ş je odkaz preh─żad va┼íich objedn├ívok. Tu si m├┤┼żete prezrie┼ą, ktor├ę objedn├ívky ste v na┼íom obchode urobili, pr├şpadne si podrobne necha┼ą vyp├şsa┼ą tovar, ktor├Ż ste takto objedn├ívali.

M├íte tu tie┼ż mo┼żnos┼ą vlo┼żenia inej adresy ako je Va┼ía v pr├şpade, ┼że budete potrebova┼ą aby sme V├ím doru─Źili tovar na in├║ ako firemn├║ adresu.

Pokia─ż zabudnete svoje prihlasovacie heslo, elektronick├Ż obchod v├ím ho po┼íle e-mailom automaticky. Zvo─żte odkaz "zabudli ste heslo" na prihlasovacej str├ínke. Tu zadajte svoju e-mail adresu, ktor├║ ste zadali pri vytv├íran├ş v├í┼ího ├║─Źtu. Pokia─ż n├í┼í t├íto adresu bude n├íjden├í v datab├íze, pr├şde V├ím na ┼łu v┼íetky potrebn├ę inform├ície aj s nov├Żm heslom do n├íkupn├ęho syst├ęmu.

V├Żber pod─ża kateg├│ri├ş - v┼íetko ─Źo potrebujete

V┼íimnite si, ┼że v ─żavej ─Źasti ka┼żdej str├ínky n├í┼ího obchodu je zoznam kateg├│ri├ş. Tu hne─Ć n├íjdete v┼żdy to ─Źo potrebujete. Prostredn├şctvom spomenut├ęho zoznamu sa dostanete do ktorejko─żvek ─Źasti katal├│gu a r├Żchlo a bez zbyto─Źn├ęho klikania naviac.

Kedyko─żvek kliknete na niektor├Ż n├ízov kateg├│rie, okam┼żite v├ím obchod pon├║kne preh─żad tovaru, ktor├Ż je do tejto kateg├│rie zaraden├Ż. Pokia─ż je preh─żad tovaru dlh┼í├ş a nevojde sa na jednu stranu, bude automaticky rozdelen├Ż na viac str├ín. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na ─Ź├şslo po┼żadovanej strany v dolnej ─Źasti preh─żadu a n├í┼í syst├ęm v├ím hne─Ć t├║to stranu pon├║kne.

Preh─żad tovaru

Ka┼żd├í polo┼żka preh─żadu obsahuje n├ízov tovaru. Naviac hne─Ć m├┤┼żete tento tovar vlo┼żi┼ą do v├í┼ího elektronick├ęho ko┼í├şka (vid ko┼í├şk). Pr├şpadne, ak je u┼ż v ko┼í├şku vlo┼żen├Ż, je mo┼żn├ę ho samozrejme vybra┼ą. Ak kliknete na n├ízov tovaru, prehliada─Ź v├ím pon├║kne str├ínku tovaru. T├íto str├ínka obsahuje okrem n├ízvu tie┼ż podrobn├Ż popis v├Żrobku vr├ítane jeho obr├ízku. Aj z tejto str├ínky m├íte mo┼żnos┼ą vlo┼żi┼ą tovar do ko┼í├şka.

Ko┼í├şk a poklad┼ła

Ke─Ć vst├║pite do elektronick├ęho obchodu, m├íte v ruke ak├Żsi pomyslen├Ż elektronick├Ż ko┼í├şk. Do neho m├┤┼żete samozrejme vklada┼ą tovar. Sta─Ź├ş ak pri vybranej polo┼żke stla─Ź├şte tla─Źidlo prida┼ą do ko┼í├şka. V tej chv├şli je tento tovar vlo┼żen├Ż do v├í┼ího elektronick├ęho ko┼í├şka. Prezrie┼ą si cel├Ż ko┼í├şk m├┤┼żete tak, ┼że kliknete bu─Ć na nadpis v hornom menu "Obsah ko┼í├şka" alebo v pravej ─Źasti zvol├şte "N├íkupn├Ż ko┼í├şk".

Vkladanie tovaru do ko┼í├şka

V┼íade tam, kde je n├ízov tovaru, n├íjdete aj mo┼żnos┼ą vlo┼żi┼ą tento tovar do ko┼í├şka. Sta─Ź├ş stla─Źi┼ą tla─Źidlo "Prida┼ą do ko┼í├şka". Tovar je hne─Ć do ko┼í├şka vlo┼żen├Ż a n├í┼í elektronick├Ż obchod v├ís o tom informuje pridan├şm vybrat├ęho tovaru do n├íkupn├ęho ko┼í├şka v hornej ─Źasti na pravej strane ka┼żdej str├ínky. Pokia─ż si prajete zmeni┼ą po─Źet kusov dan├ęho tovaru, kliknite na odkaz N├üKUPN├Ł KO┼á├ŹK, otvor├ş sa V├ím nov├í str├ínka, kde do pol├ş─Źka "Mno┼żstvo" vlo┼żte ─Ź├şseln├ę vyjadrenie a stla─Źte tla─Ź├ştko "Aktualizova┼ą". Pokia─ż si prajete ─Źoko─żvek odstr├íni┼ą z ko┼í├şka, ozna─Źte pol├ş─Źko "Vyhodi┼ą" pri tovare, ktor├Ż chcete odstr├íni┼ą z n├íkupn├ęho ko┼í├şka a stla─Źte tla─Ź├ştko "Aktualizova┼ą".

Poklad┼ła

Poklad┼ła je v tomto obchode spojen├í s ko┼í├şkom, tak┼że m├íte op├Ą┼ą mo┼żnos┼ą prejs┼ą tam zo str├ínky "N├íkupn├Ż ko┼í├şk", ke─Ć kliknete na tla─Ź├ştko "Objedna┼ą". Druh├í mo┼żnos┼ą sa skr├Żva v hornom menu vpravo v ─Źasti "Poklad┼ła". Mus├şte tu zvoli┼ą sp├┤sob platby za vami vybran├Ż tovar.

Tento elektronick├Ż obchod V├ím pon├║kne e┼íte jednu str├ínku, kde m├íte naposledy mo┼żnos┼ą v┼íetko skontrolova┼ą. Teraz stla─Źte tla─Źidlo potvrdi┼ą. Va┼ía objedn├ívka je v tejto chv├şli odoslan├í na m├┤j email s podrobnos┼ąami o tom ─Źo ste nak├║pili, ako sa m├í tovar dosta┼ą k V├ím a ak├Żm sp├┤sobom zaplat├şte. V├ím pr├şde e-mail s inform├íciami a potvrden├şm va┼íej objedn├ívky. N├ísledne sa s Vami skontaktujem a objedn├ívku vybav├şm

V pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok alebo nejasnost├ş ma kontaktujte.

Prajem V├ím pr├şjemn├ę nakupovanie.


BPR - Je┼żko

ktor├Ż zabezpe─Ź├ş napr├şklad stabiliz├íciu krvn├ęho tlaku (zn├ş┼żenie vysok├ęho KT)
je vysoko ├║─Źinn├Ż pri bolestiach k─║bov, svalov, hlavy a in├Żch,
vie ├║─Źinne pom├┤c┼ą aj pri Alzhaimerovej nemoci

TU N├üJDETE N├üVODY NA U┼Ż├ŹVANIE PRODUKTOV (k├║ry) PRI RIE┼áEN├Ź NIEKTOR├ŁCH PROBL├ëMOV (kliknite na probl├ęm)

Zdrav├Ż tr├íviaci trakt

Zdrav├ę p─ż├║ca

Zdrav├ę srdce

Zdrav├ę k─║by

Zdrav├ę obli─Źky

L├ítkov├í v├Żmena a hormon├ílne zdravie

Stres

Zdrav├í ko┼ża a zmyslovn├ę org├íny

Zdrav├ę detstvo

┼Żivot bez infekcie

┼Żivot bez rakoviny

N├ív┼ítevnos┼ą

TOPlistÔÇő

N├íkupn├Ż ko┼í├şk

V├í┼í ko┼í├şk je pr├ízdny