Porovnanie z├ípadnej a v├Żchodnej medic├şny

 

Západná (klasická)

V├Żchodn├í (alternat├şvna)
Lieky, antibiotik├í preva┼żne chemick├ęho p├┤vodu Bioakt├şvne doplnky stravy, pr├şrodn├Ż p├┤vod
Odstra┼łuj├║ n├ísledky chor├┤b Odstra┼łuj├║ pr├ş─Źinu nemoci
Lek├íri ┼ípecialisti ÔÇô 86 ┼ípecializ├íci├ş ka┼żd├Ż sa star├í iba o ─Źas┼ą organizmu alebo psychiku Organizmus berie ako jeden celok
Lieky maj├║ presn├Ż chemick├Ż vzorec Pr├şrodn├í b├íza, bylinky a v├Ż┼ąa┼żky z byliniek
Lie─Źebn├Ż efekt r├Żchly, ale kr├ítky P├┤sobia dlh┼íie, ale efekt je h─║bkov├Ż a dlhotrvaj├║ci
├Ü─Źinok liekov v├Żberov├Ż P├┤sobenie komplexn├ę
Ved─żaj┼íie ├║─Źinky liekov ve─żakr├ít s katastrofick├Żmi n├ísledkami Bez ved─żaj┼í├şch ├║─Źinkov
Ni─Źia choroboplodn├ę z├írodky ale aj u┼żito─Źn├ę bakt├ęrie napr. v ─Źrev├ích P├┤sobia prevent├şvne a zlep┼íuj├║ ─Źinnos┼ą mnoh├Żch org├ínov tela
Antibiotik├í spa─żuj├║ 90% energie imunitn├ęho syst├ęmu, ─Ź├şm oslabuj├║ imunitn├Ż syst├ęm a schopnos┼ą ÔÇ×samouzdravovaniaÔÇť organizmu Posil┼łuj├║ imunitn├Ż syst├ęm, ur├Żch─żuj├║ uzdravovac├ş proces, od─Ća─żuj├║ proces starnutia


Z├ípadn├í medic├şna dok├í┼że spomali┼ą a zmierni┼ą tzv. "choroby s├║─Źasnej civiliz├ície" - hypertenziu, koron├írne a onkologick├ę ochorenia, zn├ş┼żenie imunity a mnoh├ę ochorenia vyvolan├ę alergiou. Ale, bohu┼żia─ż, nem├┤┼że ├║plne vylie─Źi┼ą v┼íetk├Ż choroby, preto┼że p├┤sobenie liekov je cielen├ę na vylie─Źenie ur─Źit├ęho ochorenia. Napr├şklad, ak v├ís bol├ş hlava, lie─Źite hlavu. Ak trp├şte boles┼ąou n├┤h, lie─Źite nohy. Pou┼ż├şvan├şm liekov v┼żdy sprev├ídzaj├║ ved─żaj┼íie ├║─Źinky. K├Żm jedno ochorenie vylie─Źime, alebo pozastav├şme, druh├ę m├┤┼żeme vyvola┼ą. Preto tu m├íme v├Żrobky pr├íve pre v├ís.

Pon├║kame V├ím alternat├şvnu starostlivos┼ą o Va┼íe zdravie . Ak chcete svoj zdravotn├Ż stav ─Źo najdlh┼íie udr┼ża┼ą v dobrom stave, vylep┼íi┼ą ho, pred├şs┼ą niektor├Żm civiliza─Źn├Żm ochoreniam, mus├şte pre to nie─Źo sami urobi┼ą. Pon├║kame V├ím biologicky akt├şvne potravinov├ę doplnky z korpor├ície Tiens a zdravotn├ę pom├┤cky.

Potravinov├ę doplnky existuj├║ na svete u┼ż ve─żmi d├ívno. Potravinov├ę doplnky nie s├║ pova┼żovan├ę za lieky, ale m├íju tak├ę prevent├şvno-lie─Źebn├ę ├║─Źinky, ┼że sa vyrovn├ívaj├║ antibiotik├ím a horm├│nom a s├║ bez ved─żaj┼í├şch ne┼żiaducich ├║─Źinkov na ─żudsk├Ż organizmus.
Genetick├Ż potenci├íl d─║┼żky ┼żivota ─Źloveka je 120-140 rokov.  U n├ís mu┼żi ┼żij├║ v priemere 70 rokov a ┼żeny 79 rokov

Pre ┼żivot bez chor├┤b potrebujeme denne prij├şma┼ą 90 mikroelementov:
60 minerálov
16 vitam├şnov
12 aminokysel├şn a
3 mastn├ę polonas├Żten├ę kyseliny

Rastliny s├║ schopn├ę vyr├íba┼ą stopov├ę prvky vo forme ─żahko vstrebate─żnej ─żudsk├Żm organizmom. Ale na┼ía p├┤da je tak zdevastovan├í, ┼że tieto prvky sa v rastlin├ích nach├ídzaj├║ v nedostato─Źnom mno┼żstve. Po─żnohospod├íri hnojili p├┤du priemyseln├Żmi hnojivami, dod├ívali z├íkladn├ę ┼żiviny, dus├şk, fosfor, drasl├şk, ale ostatn├ę miner├íly sa z p├┤dy iba od─Źerp├ívali. Produkty dne┼ín├ęho potravinov├ęho re┼ąazca s├║ z r├Żchlorastu a z r├Żchlochovu, pred─Źasne zbieran├ę, striekan├ę nielen pestic├şdmi, ale aj ur├Żch─żova─Źmi rastu, r├┤znymi ┼ípeci├ílnymi chemik├íliami proti tvorbe plesn├ş a hnilobe. Tieto chemik├ílie nie s├║ iba na povrchu rastl├şn, preto um├Żvan├şm to nikdy ├║plne neodstr├ínime. Konzum├íciou t├Żchto potrav├şn do n├í┼ího organizmu sa dost├íva ve─ża r├┤znych toxick├Żch l├ítok, ktor├ę n├ím postupne zan├í┼íaj├║ na┼íe d├┤le┼żit├ę telesn├ę org├íny a po┼íkodzuj├║ jadro ─żudskej bunky. Na┼íe jedlo je pre n├ís z├írove┼ł aj otravou a jedom. A malo by by┼ą liekom. Nedostatok ka┼żd├ęho stopov├ęho prvku sp├┤sobuje nejak├ę ochorenia a vedie k pred─Źasn├ęmu ├║mrtiu.
Ke─Ć niektor├Ż de┼ł neprij├şmame miner├íly, skracujeme si svoj ┼żivot o nieko─żko hod├şn, dn├ş a t├Ż┼żd┼łov.
Ako si zabezpe─Źi┼ą zdravie a dlh├Ż ┼żivot?
S├║ tri sp├┤soby ako dosta┼ą tieto miner├íly do n├í┼ího organizmu.
1. Jes┼ą 2-3x viacej, aby sme si zabezpe─Źili po┼żadovan├ę mno┼żstv├í miner├ílov.  Je to ale nepriechodn├ę, lebo v┼íetci by boli pretu─Źnel├ş a z├írove┼ł by sme si zv├Ż┼íili pr├şvod toxick├Żch l├ítok do organizmu
2. Dop─║┼ła┼ą tieto miner├íly do potrav├şn u┼ż vo v├Żrobnom procese. Cena v┼íetk├Żch potrav├şn by bola ve─żmi vysok├í
3. Miner├íly pod├íva┼ą ako potravinov├ę doplnky. Ka┼żd├Ż zodpoved├í za svoje zdravie s├ím.
Ten, kto neinvestuje do prevencie ochorenia, ten, ─Źo nie je ochotn├Ż k├║pi┼ą potravinov├ę doplnky pre seba, investuje do blahobytu a zlep┼íenia ┼żivota lek├írov.

Na t├Żchto str├ínkach V├ím pon├║kame biologicky akt├şvne doplnky vyroben├ę spojen├şm tradi─Źnej ─Źinskej medic├şny s modern├Żmi bioin┼żiniersk├Żmi technol├│giami.

Pon├║kan├ę produkty nie s├║ lieky .

P├┤sobia na organizmus tak, ┼że vyburcuj├║ jednotliv├ę org├íny k lep┼íiemu vyu┼żitiu ich rezervnej energie, ─Ź├şm ned├┤jde k ochoreniu a u┼ż vzniknut├ę ochorenia s├║ potla─Źen├ę k postupn├ęmu z├íniku. M├íju vysoko o─Źistn├ę vlastnosti u┼ż na bunkovej ├║rovni a niektor├ę aj v jadre bunky.

Zamyslite sa nad t├Żm a bu─Ćte zdrav├ş!!!!!!!

V├Żrobky z├şskali trin├ís┼ą zlat├Żch medail├ş od Svetovej zdravotn├şckej organiz├ície, zodpovedaj├║ mezin├írodn├ęmu ┼ítandardu GMP, niektor├ę z├şskali mezin├írodn├Ż certifik├ít kvality ISO 9002 a certifik├ít United States FDA.

Tieto potravinov├ę doplnky s├║ rastlinn├ęho p├┤vodu, neobsahuj├║ ┼żiadne chemik├ílie, s├║ ve─żmi ├║─Źinn├ę a hlavne zdraviu ne┼íkodn├ę. Preto ich odpor├║─Źame nielen dospel├Żm ale i de┼ąom .

Pozrite si ponuku a sta─Ź├ş si vybra┼ą, ak si s t├Żm neviete rady, r├íd pom├┤┼żem, sta─Ź├ş zavola┼ą alebo posla┼ą ot├ízku mailom 

 

 

 

 


BPR - Je┼żko

ktor├Ż zabezpe─Ź├ş napr├şklad stabiliz├íciu krvn├ęho tlaku (zn├ş┼żenie vysok├ęho KT)
je vysoko ├║─Źinn├Ż pri bolestiach k─║bov, svalov, hlavy a in├Żch,
vie ├║─Źinne pom├┤c┼ą aj pri Alzhaimerovej nemoci

TU N├üJDETE N├üVODY NA U┼Ż├ŹVANIE PRODUKTOV (k├║ry) PRI RIE┼áEN├Ź NIEKTOR├ŁCH PROBL├ëMOV (kliknite na probl├ęm)

Zdrav├Ż tr├íviaci trakt

Zdrav├ę p─ż├║ca

Zdrav├ę srdce

Zdrav├ę k─║by

Zdrav├ę obli─Źky

L├ítkov├í v├Żmena a hormon├ílne zdravie

Stres

Zdrav├í ko┼ża a zmyslovn├ę org├íny

Zdrav├ę detstvo

┼Żivot bez infekcie

┼Żivot bez rakoviny

N├ív┼ítevnos┼ą

TOPlistÔÇő

N├íkupn├Ż ko┼í├şk

V├í┼í ko┼í├şk je pr├ízdny