Kontakt

KLUB TIANSHI

Košice

Hrn─Źiarska 3, Ko┼íice

Prevádzka :

Pondelok a┼ż ┼átvrtok
od 9.00 do 17.00 hod.

telef├│n : 055 3015809

mobil  : 0905 517 933, 

mail    : mfedoronko@gmail.com

Naši partneri:

 

 

TIENS Slovakia s.r.o.


Org├ínov├ę hodiny

23. - 1.
hodina
Obdobie najv├Ą─Ź┼íej pracovnej ─Źinnosti ┼żl─Źn├şka. U ─żud├ş so ┼żl─Źn├şkov├Żmi probl├ęmami doch├ídza k probl├ęmom a no─Źn├ęmu preb├║dzaniu.
1. - 3.
hodina
Za─Ź├şna pracova┼ą pe─Źe┼ł. V tejto dobe nast├íva ├║tlum (najni┼ż┼íie okysli─Źenie mozgu), je potrebn├ę by┼ą opatrn├Ż najm├Ą pri ─Źinnosti vy┼żaduj├║cej zv├Ż┼íen├║ opatrnos┼ą. Neodpor├║─Źa sa konzum├ícia ┼ąa┼żk├Żch a mastn├Żch jed├íl alebo pitie alkoholu
3. - 5.
hodina
Vrchol├ş ─Źinnos┼ą p─ż├║c, mo┼żn├ę no─Źn├ę preb├║dzanie faj─Źiarov, astmatikov, priedu┼ík├írov alebo ─żud├ş s ochoreniami d├Żchac├şch ciest. Zv├Ż┼íen├í je psychick├í a emocion├ílna z├í┼ąa┼ż.
5. - 7.
hodina
Vrchol ─Źinnosti hrub├ęho ─Źreva. Najvhodnej┼íia doba pre vypr├ízd┼łovanie organizmu. Je potrebn├ę vyh├Żba┼ą sa stresu a psychickej z├í┼ąa┼żi a zv├Ż┼íi┼ą pr├şjem tekut├şn (─Źaje).
7. - 9.
hodina
Vrchol├ş ─Źinnos┼ą ┼żal├║dka. Telo najlep┼íie spracov├íva prijat├║ potravu - je to teda najvhodnej┼í├ş ─Źas na jedlo s dostato─Źn├Żm mno┼żstvom vitam├şnov. Neodpor├║─Źa sa sprchovanie v studenej vode nako─żko telo potrebuje by┼ą v teple.
9. - 11.
hodina
Vrchol├ş pr├íca pankreasu a sleziny, neodpor├║─Źa sa konzum├ícia alkoholu. Vhodn├ę je ovocie, med (je to jedin├í denn├í doba, kedy je telo schopn├ę str├ívi┼ą sladkosti). Vyh├Żba┼ą by sme sa mali pr├şli┼ínej fyzickej ─Źinnosti, je to ─Źas vrcholu du┼íevn├Żch schopnost├ş.
11. - 13.
hodina
Zv├Ż┼íen├í aktivita srdca. Nevhodn├ę na pr├şjem ve─żk├ęho mno┼żstva potravy. Odpor├║─Źa sa kr├ítky sp├ínok alebo mierna fyzick├í aktivita.
13. - 15.
hodina
Obdobie vrcholu tenk├ęho ─Źreva. Postupne sa zvy┼íuje fyzick├í aktivita
15. - 17.
hodina
Vrchol pr├íce mo─Źov├ęho mech├║ra. Odpor├║─Źa sa pitie bylinkov├Żch ─Źajov a ┼íport. Tr├íviaci syst├ęm je schopn├Ż prija┼ą v├Żdatn├ę jedlo, nast├íva druh├Ż v├Żkonnostn├Ż vrchol.
17. - 19.
hodina
V ─Źinnosti s├║ obli─Źky. Je potrebn├ę vyl├║─Źi┼ą ┼íkodliv├ę l├ítky - tuky, cukry, so─ż, chemik├ílie, k├íva, alkohol, chlad, stres.
19. - 21.
hodina
Do ─Źinnosti sa dost├íva obal srdca. Vrchol senzibilnej aktivity. Najvhodnej┼í├ş ─Źas pre p├┤sobenie antibiot├şk alebo aplik├íciu kr├ęmu na bolestiv├ę miesta.
21. - 23.
hodina
Doba ─Źinnosti trojit├ęho ohrieva─Źa. Prebieha pr├şprava tela na sp├ínok, preto je nevhodn├ę faj─Źi┼ą, jes┼ą alebo akoko─żvek aktivova┼ą organizmus.

BPR - Je┼żko

ktor├Ż zabezpe─Ź├ş napr├şklad stabiliz├íciu krvn├ęho tlaku (zn├ş┼żenie vysok├ęho KT)
je vysoko ├║─Źinn├Ż pri bolestiach k─║bov, svalov, hlavy a in├Żch,
vie ├║─Źinne pom├┤c┼ą aj pri Alzhaimerovej nemoci

TU N├üJDETE N├üVODY NA U┼Ż├ŹVANIE PRODUKTOV (k├║ry) PRI RIE┼áEN├Ź NIEKTOR├ŁCH PROBL├ëMOV (kliknite na probl├ęm)

Zdrav├Ż tr├íviaci trakt

Zdrav├ę p─ż├║ca

Zdrav├ę srdce

Zdrav├ę k─║by

Zdrav├ę obli─Źky

L├ítkov├í v├Żmena a hormon├ílne zdravie

Stres

Zdrav├í ko┼ża a zmyslovn├ę org├íny

Zdrav├ę detstvo

┼Żivot bez infekcie

┼Żivot bez rakoviny

N├ív┼ítevnos┼ą

TOPlistÔÇő

N├íkupn├Ż ko┼í├şk

V├í┼í ko┼í├şk je pr├ízdny