Kontakt

KLUB TIANSHI

Košice

Hrn─Źiarska 3, Ko┼íice

Prevádzka :

Pondelok a┼ż ┼átvrtok
od 9.00 do 17.00 hod.

telef├│n : 055 3015809

mobil  : 0905 517 933, 

mail    : mfedoronko@gmail.com

Naši partneri:

 

 

TIENS Slovakia s.r.o.


─îlenstvo v klube TIENS

─îlenstvom v klube TIENS  (─Źlensk├ę 17 EUR) , nakupujete za distrib├║torsk├ę ceny, st├ívate sa nez├ívisl├Żm distrib├║torom firmy TIENS, a budete dost├íva┼ą na svoj ├║─Źet prov├şzie vo v├Ż┼íke 15 a┼ż 30 % za svoje n├íkupy a 5 a┼ż 15% za n├íkupy ─Ćal┼í├şch ─Źlenov, ktor├Żch ste zapojili do svojej skupiny, pod─ża poz├şcie, ktor├║ ste dosiahli 

okrem toho z├şskate ─Ćal┼íie v├Żhody :

ZDRAVIE                             

T├ş, ktor├ş  za─Źn├║ s nami spolupracova┼ą s├║ zdrav┼í├ş, preto┼że sa systematicky staraj├║ o svoje zdravie. M├íme k tomu vy┼íe 5000-ro─Źn├║ trad├şciu ─Ź├şnskej medic├şny, ich vynikaj├║ce produkty, ┼íkolenia, literat├║ru a katal├│gy s detailn├Żmi popismi.

Spojili sme viac ako 5000 rokov poznatkov pr├şrodnej lie─Źby z ─î├şny s najmodernej┼í├şmi technol├│giami. Hlavne sme nezabudli, ┼że chor├Ż ─Źlovek - pacient, je predov┼íetk├Żm ─Źlovek a a┼ż potom "┼żl─Źn├şk, slezina, cirh├│za, vred na ┼żal├║dku, ─Źi rakovina". To znamen├í ┼że sa mu venujeme komplexne ako celku. Chcete by┼ą aj vy zdrav┼í├ş, alebo chcete vedie┼ą, ako to funguje do detailov ? Sta─Ź├ş len ve─żmi m├ílo - po┼żiadajte o stretnutie alebo mi nap├ş┼íte. a dohodneme sa. Va┼íe rozhodnutie re┼ípektujeme.

Ak sa chcete stretn├║┼ą individu├ílne, nav┼ít├şvime V├ís vo Va┼íom bydlisku. V bl├şzkej bud├║cnosti pripravujeme aj verejn├ę prezent├ície, kde sa dopodrobna dozviete ako to funguje a z├íkladn├ę rozdiely oproti konkurencii. V pr├şpade z├íujmu, alebo ak chcete vedie┼ą o tom viac, tak mi nap├ş┼íte.

PENIAZE

T├ş, ─Źo s nami za─Źn├║ spolupracova┼ą maj├║ viac pe┼łaz├ş. Pre─Źo? Preto┼że:

1.Nie s├║ chor├ş - "nemar├│dia"
2.Nemusia dopl├íca┼ą na lieky
3.Zarobia si niekedy viac ako minister (z├íle┼ż├ş od aktivity)

P├Żtate sa ako? My V├ím d├íme presn├Ż n├ívod na to ─Źo m├íte robi┼ą, ako m├íte robi┼ą, kde a s k├Żm. Nie je to ┼ąa┼żk├ę, ale z├írove┼ł ani jednoduch├ę. Nezar├íbaj├║ sa mili├│ny ihne─Ć. Zar├íba sa za pr├ícu a tento syst├ęm je spravodliv├Ż. Zarobi┼ą viac by chcel ka┼żd├Ż - len viac robi┼ą, alebo sa od z├íkladu zmeni┼ą, to u┼ż ka┼żd├Ż nedok├í┼że. Chcete to dok├íza┼ą vy?  Chcete si zmeni┼ą ┼żivot? Splni┼ą v┼íetky sny? Zar├íba┼ą viac?

Chcete aby sme V├ím poradili v za─Źiatkoch a prezradili ako to presne funguje bez zbyto─Źn├Żch v├Żmyslov?

Zauj├şmalo by v├ís ako to m├┤┼że fungova┼ą prakticky st├íle? Sta─Ź├ş iba nap├şsa┼ą do pozn├ímky pri Va┼íej objedn├ívke : ├üNO chcem sa sta┼ą ─Źlenom TIENS.

UZNANIE A ÚSPECH

T├ş, ─Źo s nami spolupracuj├║ s├║ vo svojom okol├ş uzn├ívanej┼í├ş v─Ćaka dosiahnut├Żm ├║spechom. Po ur─Źitom ─Źase systematickej pr├íce sa dostavuje uznanie najprv od t├Żch, ktor├Żm sa bezprostredne pomohlo so zdravotn├Żm probl├ęmom skvalitni┼ą ┼żivot, potla─Źi┼ą chronick├║ chorobu, pred─║┼żi┼ą ┼żivot, zarobi┼ą peniaze.

Ak si chcete pre─Ź├şta┼ą n├ízory ─żud├ş, ktor├ş u┼ż s t├Żm mali alebo maj├║ sk├║senosti, tak nev├íhajte a nav┼ít├şvte na┼íe diskusn├ę f├│rum. Pr├şpadne nap├ş┼íte va┼íe sk├║senosti, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą oso┼żn├ę pre in├Żch, ktor├ş si to potom m├┤┼żu pre─Ź├şta┼ą.

Pomoc ─żu─Ćom. Dnes sa to "nenos├ş" a za pomoc nikto neplat├ş. Verte n├ím, uznanie hreje viac ako "stoeurovka." A to preto, lebo dobr├Ż pocit z ocenenia snahy a pr├íce je hnac├şm motorom k ├║spechom a ─Ćal┼í├şm v├Żkonom. Mo┼żno ten pocit pozn├íte. Chceli by ste dosiahnu┼ą tak├ęto uznanie? Sta─Ź├ş iba po┼żiada┼ą a m├┤┼żete dosiahnu┼ą uznanie vo svojom okol├ş. S uznan├şm prich├ídzaj├║ i peniaze.

VZDELANIE

Spolo─Źnos┼ą, s ktorou spolupracujeme, m├í premyslen├Ż syst├ęm vzdel├ívania pre t├Żch, ─Źo chc├║ a maj├║ z├íujem spolupracova┼ą a vytvori┼ą si vlastn├║ prosperuj├║cu firmu.

Je to intenz├şvny syst├ęm verejn├Żch prezent├íci├ş - OPP, ktor├Żch sa m├┤┼żete z├║─Źastni┼ą aj vy a v pr├şpade, ┼że dosiahnete svojou pr├ícou uznanie, tak m├┤┼żete organizova┼ą vlastn├ę OPP. Chcete vedie┼ą viac ? Nap├ş┼íte na n├í┼í mail : mfedoronko@gmail.com

Pre t├Żch, ktor├ş chc├║ zmeni┼ą svoj ┼żivot vo finan─Źnej oblasti - zar├íba┼ą viac pe┼łaz├ş, m├í spolo─Źnos┼ą vypracovan├Ż a ├║spe┼íne osk├║┼ían├Ż program rozvoja osobnosti tak, aby zvl├ídli pr├ícu v syst├ęme. Nez├íle┼ż├ş na dosiahnutom stupni vzdelania - z├íle┼ż├ş na stupni t├║┼żby, ako ve─żmi chcete splni┼ą svoje najtajnej┼íie sny. Chcete sa vzdel├íva┼ą v na┼íom syst├ęme? Ozvite sa zavolajte na 0905 517 933 alebo nap├ş┼íte

FLEXIBILITA

Okolit├Ż svet sa men├ş ─Źoraz r├Żchlej┼íie a zmeny zasahuj├║ aj tak├ę oblasti, v ktor├Żch by prevratn├Ż n├ístup noviniek iba m├ílokto predpokladal. Veci, ktor├ę dnes pova┼żujeme za ist├ę a nemenn├ę, mo┼żno u┼ż zajtra v├┤bec nebud├║ existova┼ą. V├Żvoj za posledn├Żch p├ír rokov dokazuje pr├ştomnos┼ą tohto trendu aj na trhu pr├íce. Ako potvrdzuj├║ mana┼ż├ęri zodpovedn├ş za n├íbor ─żudsk├Żch zdrojov, ├║─Źinn├Żm liekom na zvl├ídnutie n├ístrah v┼íadepr├ştomnej zmeny je - flexibilita.

Kto chce zlep┼íova┼ą vlastn├║ flexibilitu, mal by sk├║si┼ą robi┼ą ur─Źit├ę veci ├║plne inak ako doteraz a k ur─Źit├Żm javom sk├║si┼ą zauja┼ą in├Ż postoj. Cielene treba nab├║ra┼ą zabehan├ę stereotypy, aby si ─Źlovek nezvykol na to, ┼że jednotliv├ę procesy m├┤┼żu be┼ża┼ą len jedn├Żm smerom a ┼że n├ízory na veci alebo ─żud├ş s├║ nemenn├ę. Cheli by ste sa spojen├şm starostlivosti o svoje pevn├ę zdravie a chuti nie─Źo dosiahnu┼ą v ┼żivote zmeni┼ą zabehan├Ż stereotyp ? Nap├ş┼íte mi                                              na m├┤j mail       mfedoronko@gmail.com


PRIATE─ŻSTVO

Spolo─Źnos┼ą, ktorej produkty n├íjdete na tejto str├ínke, sp├íja svojim geni├ílnym programom ─żud├ş na celom svete.

Tie spojenia nie s├║ len obchodn├ę. V r├ímci ─Źast├Żch stretnut├ş, spolo─Źn├ęho vzdel├ívania, kult├║rno-spolo─Źensk├Żch akci├ş vznikaj├║ nov├ę priate─żstv├í.

S├║ to priate─żstv├í nielen na Slovensku, ale aj v okolit├Żch ┼ít├ítoch. Sp├íja n├ís dobr├í vec.

V┼íetci m├íme spolo─Źn├Ż jeden cie─ż - pom├íha┼ą ─żu─Ćom aby sa stali zdrav┼í├şmi a bohat┼í├şmi.

PRÁCA

My túto prácu milujeme. Je to práca a nie zamestnanie.

N├ís nikto nezamestn├íva. My sme sa sami rozhodli pracova┼ą. Nepozn├íme kraj┼í├ş pocit, ako ke─Ć V├ím niekto osobne, alebo verejne po─Ćakuje, ┼że ste mu pomohli so zdrav├şm, alebo s peniazmi.

Je to pr├íca ako ka┼żd├í in├í a spo─Ź├şva v tom, ┼że hovor├şte ─żu─Ćom, ako si m├┤┼żu pom├┤c┼ą.

T├íto pr├íca sa d├í vykon├íva┼ą popri zamestnan├ş, ale aj profesion├ílne. Na┼íim cie─żom je poveda┼ą o tejto pr├íci ─Źo najv├Ą─Ź┼íiemu po─Źtu ─żud├ş.

T├Żch ─Źo chc├║ pracova┼ą a vedie┼ą ako cel├Ż syst├ęm funguje

                                 chceme nau─Źi┼ą, ako a ─Źo treba urobi┼ą.

                                 ─îo treba urobi┼ą ako prv├ę ?

                                 Po┼żiadajte ma o zaslanie inform├íci├ş

                                 a registra─Źn├ęho formul├íra.

SPOLUPRÁCA

Vykon├íva┼ą t├║to ─Źinnos┼ą sa ned├í bez spolupr├íce. Je to t├şmov├í pr├íca a ├║spech jednotlivca je podporovan├Ż t├şmom a t├şm mus├ş by┼ą podporovan├Ż ka┼żd├Żm jednotlivcom.

V tom je skryt├Ż ├║spech.

My sme ├║spe┼ín├Ż t├şm. Chcete patri┼ą do n├í┼ího ├║spe┼ín├ęho t├şmu?

Chcete podpori┼ą svoj vlastn├Ż ├║spech a upevni┼ą ├║spech n├í┼ího spolo─Źn├ęho t├şmu?

M├íte mo┼żnos┼ą. Nap├ş┼íte -       kliknite sem   mfedoronko@gmail.com


BPR - Je┼żko

ktor├Ż zabezpe─Ź├ş napr├şklad stabiliz├íciu krvn├ęho tlaku (zn├ş┼żenie vysok├ęho KT)
je vysoko ├║─Źinn├Ż pri bolestiach k─║bov, svalov, hlavy a in├Żch,
vie ├║─Źinne pom├┤c┼ą aj pri Alzhaimerovej nemoci

TU N├üJDETE N├üVODY NA U┼Ż├ŹVANIE PRODUKTOV (k├║ry) PRI RIE┼áEN├Ź NIEKTOR├ŁCH PROBL├ëMOV (kliknite na probl├ęm)

Zdrav├Ż tr├íviaci trakt

Zdrav├ę p─ż├║ca

Zdrav├ę srdce

Zdrav├ę k─║by

Zdrav├ę obli─Źky

L├ítkov├í v├Żmena a hormon├ílne zdravie

Stres

Zdrav├í ko┼ża a zmyslovn├ę org├íny

Zdrav├ę detstvo

┼Żivot bez infekcie

┼Żivot bez rakoviny

N├ív┼ítevnos┼ą

TOPlistÔÇő

N├íkupn├Ż ko┼í├şk

V├í┼í ko┼í├şk je pr├ízdny